Chciałbym być jak Hans Rosling!

Chciałbym być jak Hans Rosling!

Uwielbiam oglądać wystąpienia TED! Wiele z nich całkowicie zburzyło moją wizję świata. Często zmuszają mnie one do dalszej refleksji i dalszego poszerzania wiedzy. Wśród z nich zdecydowanie należy wyróżnić Hansa Roslinga. Jest dla mnie dużym autorytetem. Zainspirował mnie on do dzielenia się swoją wiedzą i prowadzenia warsztatów i prezentacji.

fot. TED

Jest to jedno z moich ulubionych wystąpień. Oglądam z przyjemnością. Jest ono idealnym połączeniem wykorzystania rekwizytów, trafnych metafor i obrazowych wykresów. Szczerze się śmieję, bo jest w nim mnóstwo humoru i dystansu. Te 18 minut mija błyskawicznie, a mimo to zyskuję w nich mnóstwo wiedzy.

Warsztaty dla Związku Harcerstwa Polskiego

Od stycznia 2021 prowadzę warsztaty na temat projektów społecznych. Miały one zasięg od poziomu lokalnego, przez poziom powiatu, aż po poziom województwa.

0
Łączna liczba godzin przeprowadzonych warsztatów

Prezentacje dla młodzieży liecealnej

Miałem też przyjemność i zaszczyt podzielić się swoją wiedzą na temat wolonturystyki i edukacji globalnej z uczniami i uczennicami Liceum Ogólnokształcącego LifeSkills Nr 1 oraz uczestnikami i uczestniczkami obozu Centrum Edukacji Obywatelskiej-„Młodzież na rzecz globalnych wyzwań”.

Liceum LifeSkills

PrezART

Miałem przyjemność wziąć udział w szkoleniu PrezART: 4 warstwy prezentacji. W ciągu 16 godzin przeszedłem przez cały proces tworzenia niezapomnianych prezentacji. Był to zdecydowanie jeden z najlepszych warsztatów, w jakich kiedykolwiek uczestniczyłem. Janina i Kamil są prawdziwymi ekspertami. Każde z ich wystąpień jest absolutnie fantastyczne! Cierpliwie i z humorem tłumaczyli nawet najtrudniejsze zagadnienia. Pomimo wspierającej atmosfery podczas niektórych ćwiczeń bardzo się stresowałem. Zdarzyło mi się zająknąć i kompletnie zamilknąć. W takich momentach wykazywali się ogromną empatią i zrozumieniem. Nauczyli mnie, że nie należy się poddawać i po prostu z każdego wystąpienia należy wyciągać wnioski. Był to niezwykle inspirujące doświadczenie. Uwierzyłem jeszcze mocniej w siebie i swoje umiejętności. Jestem przekonany, że kiedyś serio będę tworzył prezentacje tak dobre, jak Hans Rosling lub może nawet lepsze.

Aktualną ofertę szkoleń PrezART znajdziecie na: http://prezart.pl/szkolenia/